Dream 1 apartment

Aпартман е студио тип има површина од 35 квадратни метри и може да се сместат до 2 лица. Апартманот се наоѓа во Mirijevo, во близина на плочата autobusa. Pored станот има тениско игралиште, каде што ќе може да игра тенис. Исто така во близина се наоѓа коњ фарма, каде што тие можат да се организираат часови по возење.

Aпартман Dream 1 поседува сопствен паркинг како и џакузи за две лица и професионална маса за масажа која можете неограничено да ја користите за време на вашиот престој без било каков надомест.

Можеме да Ви организираме часови по тенис со професионален лиценциран тренер како и спаринг мечеви, часови по јавање, разгледување на Белград, планинарење по Србија (сопственикот на апартманот е член на планинарско друштво). За Вас можеме да подготвуваме јадења (појадок, ручек, вечера), да ви купиме храна, да организираме перење и пеглање на вашите алишта, да ви купиме карти за концерт или театарска претстава. Во договор со вас, можеме да ве пречекаме на аеродром, железничка или автобуска станица или на влезот во Белград и ако ви е потребно, можеме да ве возиме во било кој дел на Србија

Доколку сакате да поминете интимна вечер со вашата сакана личност можеме, во договор со вас, да ви обезбедиме:

  • Интимна вечера по ваш избор
  • Декорација на станот (свеќи, латици од роза,…..)
  • Професионална масажа
  • Жива свирка (тамбури или гитара)

Покрај се наведено и предложено во апартманот имате и: пегла, даска за пеглање, фен, кабелска ТВ, интернет, плазма телевизор, комплетно опремена кујна со садови за 2 лица, доволна количина на пешкири, клима уред, мобилен телефон со српски број и гратис кредит од 200 динари за време на Вашиот престој (доплата за телефонот можете да купите во било која трафика).